Herkese Merhaba,

Şeffaf Patron çalışanlar ve iş arayanlar için tasarlanan, alanında Türkiye'nin en geniş kaynak sitesi olmayı hedefleyen, bağımsız ve ücretsiz kariyer araştırma platformudur.

İçeriğimiz Türkiye'nin her köşesinden çalışanlar tarafından gönüllü paylaşılan bildirimler ile oluşmakta ve hiçbir kısıtlama olmadan sizlere sunulmaktadır.

Eğer siz de iş yerinde şeffaflığı savunuyorsanız ve bu toplum projesine katkıda bulunmak istiyorsanız sadece 1 dakika veya daha az bir sürenizi ayırıp şirket yorumu, maaş veya mülakat sorusu bildiriniz. Vaktinizin ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için üyelik ve bildirim sürecimiz çok kısa tutulmuştur.

Sitemize üye olmak için hiçbir kişisel bilgi gerekmediğinden bildirimler isimsiz yayınlanmakta ve sadece ortalamanın bir parçası olarak değerlendirilmektedir.

Son olarak şunu hatırlatmak isteriz ki, paylaşımlarınız sayesinde belkide birinin doğru kariyer seçimi yapmasını sağlayacaksınız; tıpkı başkasının paylaşımlarının sizin doğru kariyer seçimi yapmanızı sağlayabileceği gibi. Herkesin birazda olsa kariyer yardımına ihtiyacı var!

Şeffaf Patron'un işverenler için önemi

Paylaşılan yorumlar sayesinde şirketler eksikliklerini görüp bunları gidermeye yönelik adımlar atabilirler. Yüksek karne notu olan şirketler neleri doğru yaptıklarını görebilecek ve daha nitelikli çalışanları kendilerine çekeceklerdir.

İşverenler için diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Şeffaf Patron Takımı

şeffaf patron