Armain Teknoloji Yorum Ekleyin
1x1
Web Tasarım Uzmanı (Eski Çalışan)
Ümraniye, İstanbul
1x1
11.Haziran.2013

Artılar :

yer casper plaza'da...casper servisi, casper yemekhanesi, casper imkanları...bu kadarcık....

Eksiler :

_ sizi işe alırken asla şirketin genel durumu hakkında doğru bilgi vermezler. sektörde adı bilinen bir firma olduğu için, sizi çağırdıklarında sevinirsiniz.
_ içine girince; çalışanlar en başta sizi uyarırlar aylardır maaş almıyoruz diye, en başta bu size tuhaf ve yeni başlayan birine yapılan eşek şakası olarak görünür. zaman geçip maaşınızı hesabınızda, sigortanızın da en başta başlatılmadığını görünce taviz vermem deyip istifa ederseniz.
_ çalışanların haklarına ve emeklerine saygı duymayan bir firma. sizi işe alan kişi çalışanlar hakkında size kötü şeyler der, işin enteresan tarafı çalışanlar da şirket hakkında kötü şeyler söyler.bunu özellikle paylaşıyorum burda , ben kandırıldım siz kandırılmayın. çalışılacak daha düzgün firmalar var.

Yönetime Tavsiyeler :

insanları acil ihtiyacı olanlar, acil ihtiyacı olmayanlar diye ikiye ayırmayın. çalışanınıza verecek paranız, yatıracak sigortanız yoksa insanları kandırmayın lütfen. insanlar babalarının hayrına çalışmazlar, ihtiyaçlarını karşılamak için çalışırlar. ihtiyacı olanlar olmayanlar diye 2 ye ayırmayın , sizin bile şirketi ayakta tutmak için paraya ihtiyacınız var, çalışanlarınızın hakkını kendi çıkarlarınıza kullanmayın lütfen.insanları da işe alırken kandırmayın lütfen. belki sizin harcayacak vaktiniz bol, ama çalışanın yok.

Beğendim   Beğenmedim    Uygunsuz olarak işaretle

şeffaf patron