UPS Yorum Ekleyin
1x1
Kamyon Şoförü (Mevcut Çalışan)
Orhanlı, İstanbul
1x1
01.Mart.2013

Artılar :

ups şirketi olarak gercekten bu şirkette calışmak güzellikle beraber müşterilerimizle beraber gercekten aile ortama düzene giriyor. benim en cok sevdigim nokta insanlarla iletişimi saglamak ve ups ile calışmanın güzelligini hissettirmektir benim düşüncem müşterilerimizi sıkıntı halden sıkıntısız bir hale getirmektir ve bunu basardıgıma inanıyorum ama bazen sorun olsada ufakda olsa ups dilinde konuşarak ayrıntılı bi şekilde dile getirmek ve bu işden ben şu güzelligi varki müşterilerimize karşı disiplinli düzenli bir şekilde ups sunumu uygulamaktır.iyi çalışmalar dilerim

Eksiler :

eksiler upsde yeni oldugu için türkiyede insanlara karsı magdur deilde magduriyetlerini teslimatları sıkıntısız bir uygulma hizmeti güzel olmaksızın en cok önem görmesi olan aktarmalar daki iç düzeni saglamak işçilerimize destek vererek sıkıntılara en aza indirmektir işimizi güç zoruyla deilde içimizden gelen çalışma aşkımızla sahip çıkmak ve bu ups güzelligini hissetmek hissettirmektir iyi çalışmalar diliorum.

Yönetime Tavsiyeler :

çalışma yönünden sıkıntı yasasakta bu sıkıntıları bir kişiye yüklemektense hep birlikte cözmek sıkıntımızı yok etmektir güzel çalışma sahası severek tutunup işimizi yapmamızdır.

Beğendim   Beğenmedim    Uygunsuz olarak işaretle

Operasyon Elemanı (Mevcut Çalışan)
Melikgazi, Kayseri
1x1
21.Şubat.2012

Artılar :

çalışma ortamı süper aile gibi

Eksiler :

eksi bir şey yok

Beğendim   Beğenmedim    Uygunsuz olarak işaretle

Satış Sorumlusu (Mevcut Çalışan)
Eminönü/cağaloğlu, İstanbul
1x1
20.Şubat.2012

Artılar :

Yurt dışı firması olması ve şartların yavaş yavaş iyileştirilmesi.

Eksiler :

Pazarlama departmanının rekabet anlayışının ve fiyat verme politikasının kesinlikle yanlış olduğunu düşünüyorum. Daha iyi bir pazarlama ekibi ve satış motivesi ile sektörde lider olabilecek bir firma haline gelebilir. Bu pazarlama departmanı ile git gide şirket müşteri kayıp edecektir. Kayıp edilen müşteriyi kazanmak zor. Fakat hiç çalışmamış müşteri ile çalışmak daha kolaydır. Yönetim biran önce buna dur demeli.

Yönetime Tavsiyeler :

Araç takip sistemi ve raporlama sistemi bunaltacak düzeyde. Satışcılardan araç takip sisteminin kaldırılmasıyla satışcılardan daha çok performans alabilirler. Satış araçlarının biran önce değiştirilmesi gerekir.

Beğendim   Beğenmedim    Uygunsuz olarak işaretle

Bölge Sorumlusu (Mevcut Çalışan)
Ümraniye, İstanbul
1x1
20.Şubat.2012

Artılar :

herşey seffaf aile gibi , arkanızdan iş cevirenler yok , kurumsallıgın ilk safhalarında olmanın artıları var .yoneticiler elinizden geleni yaptığınız sürece üzerinizde gereksiz baskılar kurmuyor , motive etmeye çalışanda gereksiz baskı yapan da yok.

Eksiler :

maaşlar yeni yeni toparlanıyor, prim sistemi yavas yavas oturuyor fakat kurumsal olmamanın kurumsal bir şirketten gelmiş birine göre garip tarafları var .rekabet piyasasını doğru değerlendiren bir pazarlamaya ihtiyac var.satış ruhunu satışçılara aşılayan hırslı bir ekip yok.şirket içinde işnizi prosedurlerle zorlaştıran devlet dairesi sistemi yavaş yavaş yok oluyor fakat halen var.

Yönetime Tavsiyeler :

satışçıların imkanları biraz düzeltilirse ve İK satışçı seçmeyi öğrenip güzel bir ekip kurar ise , eğitimler doğru verilip ekip ruhu yaratılabilir ise UPS sektir lideri olur ve bunun için muhteşem maaşlar da ödemesine gerek yok sadece biraz daha fazla motivasyon için birşeyler yapılmalı

Beğendim   Beğenmedim    Uygunsuz olarak işaretle

şeffaf patron